...sny sa stávajú skutočnosťou...

Ekologické energie

Eco3Energy, s.r.o., /www.eco3energy.sk/ vznikla v roku 2009 v Bratislave. Spoločnosť sa zaoberá obnoviteľnými, životnému prostrediu neškodlivými, čiže ekologickými energiami. Číslo 3 v názve vyjadruje 3 hlavné obchodné činnosti spoločnosti:

1. Fotovoltaika (fotovoltika) - čo je fotovoltaika? Fotovoltaika je priama premena svetla na elektrinu na atómovej úrovni. Niektoré materiály vykazujú vlastnosti, ktorým sa hovorí fotoelektrický efekt, ktorý spôsobuje, že tieto materiály absorbujú fotóny zo svetla a uvoľňujú elektróny. Výsledkom ich zachytenia a usmernenia je elektrický prúd. 

Ponúkame:

- realizáciu kompletnej dodávky fotovoltaických solárnych systémov od malých inštalácií pre rodinné domy, administratívne budovy až po veľké fotovoltaické elektrárne. 

- zodpovedné poradenstvo, našim zákazníkom odporúčame len osvedčené riešenia s najkvalitnejšími komponentmi, s dlhodobo stabilnými parametrami a priaznivým pomerom výkonov. 

- najmodernejšie a najpokrokovejšie technológie na svete - od roku 2009 poskytujeme predaj a montáž celosvetovo najvýkonnejších Japonských fotovoltických solárnych panelov KYOCERA a Nemeckých panelov IBC Solar.

 

 

 

2. Tepelné čerpadlá - riešenia na vykurovanie a výrobu teplej úžitkovej vody TÚV pomocou tepelných čerpadiel vzduch-voda. Staňte sa nezávislý na dreve, oleji a plyne a využívajte bezplatný potenciál tepla z prírody zo svojho bezprostredného okolia čiže zo vzduchu s naším tepelným čerpadlom vzduch-voda Panasonic Aquarea. 

Ponúkame: 

- predaj tepelných čerpadiel

- kompletnú odbornú montáž tepelných čerpadiel

- pravidelnú údržbu, záručný a pozáručný servis na tepelné čerpadlá 

- profesionálne poradenstvo v oblasti chladenia, vykurovania a rekuperácie

3. Klimatizácie - klimatizácia sa už v dnešnej dobe stala súčasťou nášho každodenného života, ak ju nemáte doma, tak sa s ňou môžete stretnúť v obchodoch, reštauráciách, autách, vlakoch alebo autobusoch, teda už takmer všade.

Ponúkame: 

- predaj klimatizácie

- kompletnú odbornú montáž klimatizácie

- pravidelnú údržbu, záručný a pozáručný servis na klimatizáciu 

 

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode